21.ožujak je Međunarodni dan Down sindroma

U suradnji s Udrugom roditelja djece s posebnim potrebama Duga obilježavamo Međunarodni dan Down sindroma.

Udruga djeluje u našoj općini od 2007. i ima preko 40 članova. Svaki tjedan organiziraju likovne radionice gdje izrađuju različite predmete i kreativno se izražavaju. Ove godine organiziraju prigodne radionice i stručna predavanja povodom Međunarodnog dana Down sindroma.

Više informacija možete pronaći na

https://www.facebook.com/pages/Udruga-roditelja-djece-sa-posebnim-potrebama-Duga-Ljubu%C5%A1ki/507227159287402

 

Ravnatelj naše škole Davorin Medić  u suradnji s tehničkim osobljem škole za učenike s teškoćama u razvoju koji pohađaju našu školu organizirao je druženje uz palaćinke i uštipke te je u veseloj atmosferi započeo još jedan radni dan.

You may also like...