Obilježen Dan škole

U srijedu 22.4. obilježili smo Dan škole.

Program je započeo u 8 sati prigodnom priredbom koju su osmislili učenici 4a, 4b i 5a razreda sa svojim učiteljicama i učiteljem. Sportski program je otvoren rukometnom utakmicom između učenica naše škole i učenica OŠ I.B.Mažuranić Ljubuški.

U 8:45 sati počeo je program za učenike od šestog razreda devetogodišnje škole do osmog razreda koji se sadržavao recitacije, glazbene i plesne točke, kao i dramski komad. Paralelno su se održavale štafetne igre za učenike od drugog do petog razreda.

U 9:30 počela je umjetničko-zabavna priredba Super talent šou gdje su učenici pokazali svoje talente u crtanju, plesu, pjevanju i glumi.

U 10:30 učenici su odigrali nogometnu utakmicu protiv djelatnika naše škole.

Cjelokupni program obilježavanja Dana škole protekao je u svečanom i zabavnom tonu, a svojim prisustvom ga je uveličala i ministrica obrazovanja, znanosti, kulture i športa ZHŽ Ružica Mikulić.

EXIF_IMG

You may also like...