Pred proljetni odmor u našoj školi obilježen Svjetski dan svjesnosti o autizmu

Proljetni odmor u školama ŽZH počinje 29.ožujka i traje do 6.travnja.

Budući da se za vrijeme trajanja proljetnog odmora, 2.travnja, obilježava Svjetski dan svjesnosti o autizmu, vrijedne ruke učenika 3.a odjela naše škole pod vodstvom učiteljice Marlene Beus i pomoćnice u nastavi Ivane Lasić danas su načinile pokretni pano.

Učenici 3.a su na simpatičan i upečatljiv način prenijeli poruke empatije za osobe s autizmom svojim kolegicama i kolegama. Protekle godine isti odjel je ugostio roditelje na radionici te su zajednički kroz crteže, pjesmu i puštanje plavih balona podsjetili na ovaj složeni pervazivni razvojni poremećaj i prepreke s kojima se autistične osobe susreću u svakodnevnom životu.

IMG-feee34a5c224a409150bc251c33c3fd4-V

 

Svim učenicima, njihovim roditeljima, kolegicama i kolegama koji slave Isusovo uskrsnuće želimo sretan i blagoslovljen Uskrs.

Redovna nastava počinje u ponedjeljak 9.travnja.

 

You may also like...