Uskrsna čestitka ravnatelja škole

Dragi učenici, cijenjeni roditelji, poštovani djelatnici škole!

Nalazimo se u Velikom tjednu. Iščekujući najradosniji kršćanski blagdan Uskrs naši učenici su dali svoj obol u darivanju najpotrebitijih. Ponovno smo upriličili našu sad već tradicionalnu humanitarnu akciju, prikupili velik broj osnovnih životnih namirnica, a djelatnici Crvenog križa Ljubuški su ih preuzeli u dva navrata iz škole. U ovim teškim okolnostima nastojimo ne zaboraviti najugroženije sugrađane i nadamo se da će se obradovati poklonima naših učenika.

Škola je prigodno uređena vrijednim rukama naših vjeroučitelja, nastavnice Marije Dedić u pratnji šestaša.

Promišljajući o zahtjevnim vremenima u kojim se nalazimo tražimo iznova smisao u danu Uskrsa koji ima doći. Zadatak svake naše borbe jest put ka tom Danu i nezaustavljanje na brdu kalvarije duže od vremena koje nam je potrebno da se oplemenimo i naučimo nešto novo. Nadamo se da će naši učenici sa svojim obiteljima doživjeti i zadržati radost srca, nositi svjetlo Uskrsa u nove dane pred nama i rađati istinskim djelima ljubavi!

Svima vama, kao i svim ljudima dobre volje želim mirne predstojeće dane s blagoslovljenom krunom Uskrsnog dana!

Ravnatelj Davorin Medić

You may also like...