“Lino višebojac” razveselio našu školu

14.svibnja naša škola je bila domaćin poznate športsko-kreativne manifestacije “Lino višebojac” koju već devetu sezonu organizira Podravka d.o.o. u suradnji sa Sportskim novostima. Od ove sezone manifestacija je postala i međunarodna.

Na početku je sve okupljenje u Gradskoj sportskoj dvorani Ljubuški pozdravio ravnatelj škole Davorin Medić, a potom su predstavljeni literarni radovi naših učenika na temu “Svijet po mom” te najbolji od pera učenice K.Marinović. Uz suce učenike naše škole događaj su na terenu pratili i gosti iz rukometnog kluba Izviđač – Matej Hrstić, Josip Ereš i David Mandić .Učenici naše škole su u grupi predstavili i plesnu fitnes točku pod vodstvom nastavnice T.Jerković. Potom je krenulo natjecanje u više disciplina- skok u dalj, potezanje užeta, izvođenje udaraca na gol, utrke itd.

Raspoloženi voditelj, Lino i animatori su cijelo vrijeme uz navijače održavali veselu atmosferu.

Odabran je i nagrađen najbolji transparent kao i navijači.

Na kraju su zbrojeni bodovi i odabrana dva učenika koji će ići dalje na natjecanje u Hrvatsku. To su učenica Lj.Majić  i učenik F.Brekalo.

 

DSC_1718   DSC_1714

DSC_1735 DSC_1812

DSC_1793 DSC_1884

DSC_1977

Cjelokupni prilog iz Sportskih novosti pročitajte ovdje :

Sn

Sn2

 

 

You may also like...