Učenica naše škole Manuela Ševo u dječjem pjevačkom šouu

Glazbeni šou “I djeca znaju pjevati”  projekt je u organizaciji produkcije Maximum music koja je tijekom proteklih mjeseci iz cijele BiH preko audicija odabrala najbolje pjevače uzrasta 6 do 15 godina.

Veliko finale održat će se u Sarajevu u dvorani Skenderija 18.prosinca, a među natjecateljima je i učenica naše škole Manuela Ševo.

Manuela je odlična učenica osmog razreda devetogodišnje škole i više puta je na školskim i općinskim manifestacijama pokazala svoj pjevački dar. U Nedjelju nastupa četvrta, a u Sarajevu će ju bodriti obitelj i prijatelji kao i mnogi drugi preko malih ekrana u izravnom prijenosu putem BHT 1. Manueli želimo sreću !

 

Manuela je o svemu više pričala na Radiopostaji Ljubuški:

Intervju Radio Ljubuški

Službena Facebook stranica:

I djeca znaju pjevati

You may also like...