Anketa za roditelje

Poštovani roditelji/staratelji!

Naša škola je u proceduri ispitivanja pokazatelja inkluzivnosti. Preko anketnih upitnika prikupljaju se mišljenja učenika, roditelja/staratelja i školskog osoblja. Prikupljeni podaci će se analizirati i zaključci će biti ukomponirani u razvojni plan škole. Razvojni plan škole je temelj za rad na poboljšanju uvjeta školovanja i uključenosti svih relevantnih aktera u odgojno-obrazovni proces.
Stoga Vas molimo da odvojite 5 minuta Vašeg vremena i odgovorite na online upitnik „Pokazatelji inkluzivnosti“ , te procijenite pojavnost nasilja u školi, a na kraju opcionalno dodate i Vaše preporuke za poboljšanje kvalitete obrazovanja.

Cijenimo vrijeme koje ste odvojili za ovu online anketu i nadamo se da će biti na dobrobit naših učenika i cjelokupne zajednice.

S poštovanjem,

Stručni suradnici škole

POVEZNICA ZA ANKETU:

https://bit.ly/36yewFs

You may also like...