Obilježili smo Dan škole

U skladu s trenutnim mogućnostima obilježili smo Dan OŠ Marka Marulića Ljubuški. Tradicionalna školska priredba je i ove godine izostala ali nije nedostajalo šarenila, učiteljske i učeničke kreativnosti.

Učiteljice Anja Spajić, Lidija Dugandžić i Mirjana Sušac uredile su prigodan pano pri ulazu u školu dok su nastavnice hrvatskog jezika Elda Miloš, Nikolina Milićević, Marina Ševo i Dragica Petrović pripremile učenike Dariju Perić, Doru Vučić i Petra Dugandžića koji su preko školskog razglasa čitali pjesme i mudre izreke o obrazovanju. Literarna sekcija naše škole se potrudila da i njihov pano bude ispunjen prigodnim tekstovima na temu “Moja školi slavi rođendan”.

Naša škola napunila je 72 godine i vjerujemo da će naredni rođendani biti glasni, raspjevani i razigrani kao nekad!  


Svim kolegicama i kolegama, sadašnjim kao i onima koji su dio sebe utkali u ovu školu, kao i svim našim učenicima neka je sretan Dan škole!

U prilogu možete poslušati audio zapis čestitke i pročitanih tekstova.

https://bit.ly/3nUBeSx

You may also like...