Uspješan nastup naših učenika na Sajmu matematike

U petak 13. svibnja u Drugoj osnovnoj školi u Širokom Brijegu održan je šesti Sajam matematike, a prvi za našu školu.

 Na Sajmu su osnovne škole predstavile svojih pet matematičkih igara koje su učenici izradili sa svojim nastavnicima koordinatorima. Našu školu predstavljali su učenici 6.e, 6.d, 9.c i 9.d, predvođeni nastavnicom Katarinom Vidović. Program je započeo prigodnim kulturnim programom gdje je naša učenica Mia pročitala pjesmu o matematici. Potom su škole izlagale svoje matematičke igre, a svaka od njih dobila je 100 Matemaraka , prigodne sajamske valute. Po završetku svih igara valuta se prebrojavala, te je u ukupnom zbroju naša škola zauzela odlično treće mjesto!

Čestitamo vrijednim učenicima i nastavnici Katarini na trudu i interesu za matematičke teme.

You may also like...