Održani školski Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

U petak 14. listopada održani su Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje naših područnih škola. Ove godine naši učenici su se s učiteljicama okupili u Cernu gdje su uredili prigodan štand i sa svećenikom fra Andrijom Majićem posjetili obližnju kapelicu sv.Mihovila.

U ponedjeljak 17. listopada održali smo tradicionalnu školsku manifestaciju Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Program je počeo prigodnim pozdravima, recitacijom i molitvom te su se prisutni uputili u obilazak štandova. I ove godine manifestacija je bila humanitarnog karaktera te će se prikupljeni prihod od prodaje peciva s učeničkih štandova, kao i s humanitarnog doručka usmjeriti ka potrebitim obiteljima učenika i za obnovu fonda lektira školske knjižnice.

Zahvaljujemo od srca vrijednim roditeljima naših učenika na suradnji, našim učenicima i kolegicama i kolegama koji su se pobrinuli da sve prođe u najboljem redu.

You may also like...